Juniorzy w drugiej kolejce III ligi wojewódzkiej zagrali mecz wyjazdowy z drużyną MKS Iskra Pszczyna. Po dobrym spotkaniu wygrali te spotkanie aż 1:5.

Przez pierwsze dziesięć minut sytuacja na boisku wydawała się nieciekawa. Żółto-niebiescy szybko stracili bramkę i mieli problemy z adaptacją do nowych warunków boiskowych; stan boiska był bardzo kiepski. Na szczęście z każdą minutą Chorzowianie odzyskiwali kontrolę na spotkaniem. Zaczęli przeważać i stwarzać sobie kolejne okazje, czego efektem było zdobywanie kolejnych bramek. Ukoronowaniem spotkania był wyczyn Michała Dubickiego, który popisał się klasycznym hattrickem. Oprócz niego do siatki trafiali także Dawid Dudek oraz Jakub Knysok. Na listę asystentów wpisali się Paweł Jędrusik, Michał Krajewski oraz Mateusz Olejniczak.

Już za tydzień zagramy mecz derbowy z UKS Ruch Chorzów. Zapraszamy na ulicę Pokoju!