W ubiegłą sobotę odbył się przedostatni sparing przygotowujący drużynę Seniorów do rundy wiosennej. Mecz zakończył się rezultatem 2:2.

Pierwsza połowa należała do Józefki. Po 45 minutach z boiska schodziliśmy z wynikiem 1:0. Prowadzenie zapewnił nam Jeremi Piwoń, który strzałem lewą nogą pokonał bramkarza drużyny przeciwnej. W drugiej części spotkania rywale odrobili stratę. W 58 minucie piłkę do siatki Żółto-Niebieskich skierował Skowiera. Józefka nie dała jednak za wygraną. Niecałe 20 minut później Jerek – po serii dryblingów – wyłożył piłkę Dominikowi Watole, który miał przed sobą pustą bramkę i pewnie umieścił futbolówkę w siatce. Niestety, nie było to ostatnie trafienie tego dnia. W samej kocówce spotkania wyrównanie drużynie gości przyniósł Jakub Cwajna.

Spotkanie było zacięte. Zarówno gospodarze, jak i goście nie odstawiali nogi. Obie strony miały sporo sytuacji bramkowych, lecz piłka kilkukrotnie nie potrafiła znaleźć drogi do siatki. Po wyrównanym meczu i remisie z drużyną, która na co dzień występuje w lidze okręgowej, nie możemy być niezadowoleni. To doświadczenie z pewnością pomoże nam w przyszłości i mamy nadzieję, że obecna nieskuteczność odbije się podczas rozgrywek ligowych.

Za niedługo ostatni mecz sparingowy. Niemniej o tym już w kolejnym wpisie. Stay tuned!