Trener Michał Słota: Za nami pierwsza kolejka V Ligi Młodzika Młodszego, w której mieliśmy okazje zmierzyć się z drużyną Stadionu Śląskiego. Od początku spotkania goście postawili wysoko poprzeczkę strzelając bramkę już w pierwszych minutach meczu. Po straconej bramce Józefka zabrała się do odrabiania strat i Natan Mrozek zalicza dwie bramki, które chwilowo dają nam prowadzenie. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:2, po bramce stadionu w 26 minucie. Druga połowa równie szybka, pełna walki i ponownie to Stadion strzela jako pierwszy. Wynik na tablicy 2:3 zmusił chłopaków do jeszcze większego zaangażowania i na listę strzelców wpisują się Nikodem Jóźwik i Remigiusz Wons! Mecz kończy się wynikiem 4:3 na korzyść Józefki Chorzów. Dziękujemy kibicom za pomoc w organizacji spotkania i za głośny doping!

Józefka Chorzów – Stadion Śląski 4:3 (2:2)

Bramki: Natan Mrozek-2, Nikodem Jóźwik, Remigiusz Wons