Pierwsza porażka w tym sezonie stała się faktem. Seniorzy przegrali ze Slavią 5:0. Komentarz Trenera Dawida Kubickiego.

Niestety w tym dniu przeciwnik był w bardzo dobrej dyspozycji i wykorzystał to do maksimum. My źle weszliśmy w mecz i to nas rozbiło. Pierwsza połowa zdecydowanie do zapomnienia, natomiast w drugiej połowie pokazaliśmy, że potrafimy postawić opór i konstruować akcje, by przeciwnik miał problemy i nie czuł się już tak pewnie jak w pierwszej połowie. Co prawda gola nie udało się nam strzelić, ale było dużo pozytywów. To jest bardzo dobry sygnał, że zawsze gra się do końca bez względu na wszystko. Teraz przygotowujemy się do następnego spotkania, w którym pokażemy, że był to jedynie mały spadek formy i wrócimy na właściwe tory.