Trener Michał Słota: Przed meczem straciliśmy 5 punktową przewagę nad drugim miejscem ze względu na rezygnację z rozgrywek drużyny Uranii, co dodatkowo zmotywowało nas do zwycięstwa w 6 kolejce z drużyną Slavii. Mecz wyjazdowy rozgrywaliśmy na bardzo małym boisku, a Slavia pomimo ostatniego miejsca w lidze wydawała się być bardzo dobrą fizycznie drużyną. Chłopcy na całe szczęście ruszyli do przodu od samego początku i już w 1 minucie Wons wykorzystuje rzut wolny w pięknym stylu! Za ciosem poszedł Jóźwik, który po podaniach od Mrozka pakuje piłkę do siatki w 3, 4, 9 i 13 minucie meczu! Do przerwy bramki zdobywają jeszcze Wawrzyczek i Smolicki. Niestety obrona nie była bezbłędna i na przerwę schodzimy z wynikiem 7:1. W drugiej połowie nieco spokojniej z naszej strony, staramy się prowadzić grę i wykorzystywać naszych skrzydłowych. Na listę strzelców wpisują się jeszcze Nokielski, Jóźwik i Wawrzyczek. Przytrafia się nam jednak kolejny błąd w naszej defensywie, który skutkuje utratą bramki i kończymy mecz zwycięstwem 10:2. Dziękujemy wiernym kibicom, którzy pomimo braku trybun potrafili mobilizować zawodników przez cały mecz!

Slavia Ruda Śląska – Józefka Chorzów 2:10 (1:7)

Bramki: Jóźwik-5 ,Wawrzyczek-2, Smolicki, Wons, Nokielski