7 maja drużyna Juniorów zagrała mecz ligowy z drużyną BKS Sparta Katowice. Niestety nasza ekipa musiał przełknąć gorycz porażki, gdyż spotkanie zakończyło się wynikiem 1:7.

Pierwsze minuty nie zapowiadały tak wysokiej porażki. Gospodarze do 30 minuty kontrolowali wydarzenia boiskowe i wyprowadzali groźne kontrataki, co mogło przynieść korzyść bramkową.  Niestety z czasem goście co raz bardziej atakowali, a w 35 minucie strzałem z rzutu wolne otworzyli wynik spotkania. Klika minut później, po prostych błędach w defensywie, było już 0:3. Honorową bramkę do szatni zdobył dla Józefki kapitan drużyny Jakub Knysok. Po przerwie tliła jeszcze nadzieja, że Żółto-niebiescy wrócą do spotkania i wyszarpią zwycięstwo. Niestety stało się inaczej, a bramki strzelali już tylko goście, zasłużenie wygrywając to spotkanie. Zabrakło agresji, szczególnie przy odbiorze piłki. Trzeba się szybko pozbierać, bo już za tydzień kolejne spotkanie, tym razem Juniorzy zagrają mecz wyjazdowy z Lechią 06 Mysłowice.