Stęskniliśmy się. Na szczęście rozgrywki ligowe znów na stałe wracają do naszego kalendarza. W niedzielę pierwsze starcie przeciwko Gwieździe Ruda Śląska. 

Gwiazda po rundzie zimowej zajmuje trzecie miejsce w tabeli z 25 punktami na koncie. Ekipa z Rudy Śląskiej przewodzi peletonowi, który na przestrzeni kolejnych 13 meczów będzie ścigał i starał się dogonić dwie liderujące A-klasie drużyny – Uranię Ruda Śląska i Orła Mokre – które uciekły reszcie stawki.

W pierwszym meczu między Józefką a Gwiazdą drużyna z Rudy Śląskiej wygrała 3:1, a jedyną bramkę dla Chorzowian zdobył Kamil Swoboda. Żółto-niebiescy po dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym i z chęcią lepszego zaprezentowania się w drugiej części sezonu* z pewnością będą chcieli wziąć rewanż za pierwsze spotkanie.  Pomóc powinien atut własnego boiska (choć pojedynek odbędzie się nie przy ul. Pokoju, a na ul. Filarowej) i doping chorzowskich fanów. Zapraszamy więc wszystkich kibiców na inaugurujące drugą rundę spotkanie, które odbędzie się w niedzielę (19.03) o 12:00. Wasze wsparcie drużyny będzie dla niej bardzo ważne!

Józefka, do boju!

Wejście na mecz nie będzie biletowane.

*relacja z pierwszej rundy TU