Dzisiaj Dzień Dziecka, więc i my przychodzimy z prezentem. Mówiąc ściślej, z zapowiedzią prezentu. Mianowicie – już w najbliższą niedzielę Seniorzy rozegrają swój ostatni mecz w tym sezonie przy ulicy Pokoju, zapraszamy wszystkich kibiców!

Jeżeli ktoś jeszcze nie czuje się zachęcony, dodamy, że rywal będzie z najwyższej półki. GKS Urania Ruda Śląska zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli i traci do Józefki 3 punkty. W spotkaniu rundy jesiennej Chorzowianie – po bramkach Dobrowolskiego i Piwonia – pokonali na wyjeździe rudzką drużynę 2:1.

Rywale Żółto-niebieskich w dotychczasowych 11 meczach rundy rewanżowej zdobyli 17 punktów. Przegrali zaledwie 2 spotkania: z liderem z Siemianowic oraz ze Stadionem Śląskim Chorzów. Józefka ma za to nadzieję, by stała się trzecią drużyną na czarnej liście Uranii. Chce zakończyć sezon katowickiej A-klasy przy ulicy Pokoju zwycięstwem i zapewnić sobie miejsce w TOP 4.

Z racji fakt, że jest to ostatni domowy mecz w sezonie, liczymy na wysoką frekwencję! Początek spotkania o godzinie 11:00 w najbliższą niedzielę (05.06). Wstęp biletowany.

Józefka, do boju!