KLASA A „VITASPORT”

JÓZEFKA CHORZÓW – Hetman Katowice   5:1 (2:0)

Trener Krzysztof Cieluch: Jestem bardzo zadowolony jak moi piłkarze zareagowali na czwartkową wpadkę, udowadniając, że był to wypadek przy pracy. Jeszcze w maju Hetman pokonał Grunwald i zdawaliśmy sobie sprawę, że nie będzie to łatwy mecz. Jednak dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie i już po 10 minutach objęliśmy prowadzenie w tym meczu. Widać było dużą pewność w naszych poczynaniach, przeprowadziliśmy sporo akcji, oddaliśmy dużo strzałów i w pełni kontrolowaliśmy tą część gry. Jednak drugą połowę zaczęliśmy – niestety nie pierwszy raz – znacznie gorzej. Straciliśmy gola, nie wykorzystaliśmy kilka wyśmienitych okazji i mecz już nie był pod naszą kontrolą. Dopiero czwarta bramka dla naszego zespołu spowodowała, że przeciwnik już widział, że tego meczu nie wygra.

Podziękowania dla najwierniejszych fanów :-). Teraz został nam ostatni mecz tego sezonu i mamy nadzieję, zwycięstwem przypieczętujemy jakże udany dla nas piłkarski rok.

 

JÓZEFKA CHORZÓW – Hetman Katowice 5:1 (2:0) 

9 min. 1:0 Olszówka

22 min. 2:0 Piwoń

55 min. 2:1 Wojtynek (rzut karny)

60 min. 3:1 Watoła

82 min. 4:1 Klencz

88 min. 5:1 Piwoń

 

Skład Józefki: Brom (65 min. Piwoński) – Gruchalski (kpt.), Jędrusik, Kuza, Olszówka (55 min. Bernacki), – Malcharczyk, Słota (85 min. Kabała), Mikiciuk – Watoła (65 min. Klencz), Piwoń, Bełkot

Rezerwa: Mucharski, Werner