Trener Mariusz Domański: W ubiegłą niedzielę, 13.06.2021, odbyły się finałowe rozgrywki Ligi Żaków w kategorii U-8. Ostatnie mecze rozegraliśmy ze zmiennym szczęściem. Nie zmieniło to jednak pozytywnego nastawienia naszych zawodników. W dalszym ciągu chcemy się rozwijać i stawać się lepszymi. Cała drużyna została nagrodzona pamiątkowymi medalami. Na wyróżnienie zapracował Filip Matuszczyk, który otrzymał statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju w naszej drużynie. Najskuteczniejszym strzelcem w tych rozgrywkach z naszej drużyny został Oliwier Patrzyk, który zdobył łącznie 10 goli.

Z kolei tydzień wcześniej, 06.06.2021, w innym składzie personalnym, rozegraliśmy pierwsze międzywojewódzkie zawody w Olkuszu. W turnieju brały udział drużyny z województwa małopolskiego i śląskiego. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki. W tym dniu pokazaliśmy niesamowity charakter, wolę walki, umiejętności i mądrość w grze. Cieszy fakt, że utrzymywaliśmy ten stan nawet gdy zmęczenie dawało się już mocno we znaki. Słowa uznania należą się całej drużynie, która w tym dniu wyszła na boisko, niezależnie od ilości minut, które każdy zawodnik spędził na murawie stadionu w Olkuszu.

Efekt – PKS Józefka Chorzów została wyróżniona za najlepszy bilans bramkowy, a zawodnik Albert Różyński znalazł się w trójce MVP całego turnieju, stając się jednocześnie najskuteczniejszym strzelcem z 11 trafieniami na koncie.