Trener Michał Słota: W drugiej kolejce VII ligi gościliśmy drużynę MKS Mysłowice. Kolejny raz wyglądamy lepiej na boisku, mimo wszystko nie potrafimy od początku zaatakować przeciwnika i po szybkiej kontrze gości przegrywamy 1:0. Wtedy odpalił nam Olaf Chatys, który ładuje 2 bramki bezpośrednio z rzutów wolnych w 16 i 19 minucie meczu. Pod koniec pierwszej połowy tracimy jednak bramkę po zamieszaniu w naszym polu karnym i do przerwy jest 2:2. Na drugą połowę wychodzimy na jeszcze większej mobilizacji i w 33 i 35 minucie Olaf ładuje dwie kolejne bramki. Przeciwnicy próbują jeszcze grać długie piłki za plecy obrońców, ale tam na posterunku byli profesor Sebastian i nasz debiutant Marcin, który pokazał się w pierwszym swoim meczu z jak najlepszej strony!

Dziękujemy kibicom za doping i mamy nadzieję, że taka forma będzie utrzymywała się jak najdłużej.

Józefka Chorzów – MKS Mysłowice 4:2 (2:2)

Bramki: Olaf Chatys – 4