Trener Andrzej Słota: Nasi zawodnicy zagrali kolejne dobre spotkanie, zwłaszcza w pierwszej połowie, gdzie mogli prowadzić dwoma lub trzema bramkami i ułożyć sobie to spotkanie. Pomimo przewagi na przerwę schodzimy z remisem 1 – 1 co nie do końca nas zadowala. Druga połowa to już bardziej wyrównane spotkanie i okazje bramkowe mają obie drużyny. Goście próbują strzałów z dystansu, lecz wiele z nich jest niecelnych, a nam udaje się wyprowadzić kilka szybkich akcji, lecz albo brakuje dokładności, albo przeciwnik w sytuacji 1 na 1, goniąc naszego napastnika bezpardonowo od tyłu fauluje przed polem karnym. Jak na derbowy pojedynek było to dobre spotkanie. Po raz kolejny brawa dla chłopaków za dobry mecz.

JÓZEFKA CHORZÓW – UKS RUCH CHORZÓW 1:1

1:0 DUDEK Dawid 11 min.