Trener Michał Słota: W drugiej kolejce V ligi okręgowej odwiedziliśmy Rudę Śląską, gdzie zmierzyliśmy się z drużyną MKS Pogoń.  Nasi zawodnicy od początku meczu przejęli w nim inicjatywę. W 6 minucie Mrozek wpisuję się jako pierwszy na listę strzelców, później do 19 minuty mimo znacznej przewagi i kilku dobrych sytuacji nie potrafiliśmy jednak podwyższyć wyniku. Gdy zostało 10 minut do końca pierwszej połowy nasi piłkarze zaczęli wykorzystywać zmęczenie rywali i do przerwy prowadziliśmy 5:0 po bramkach Nokielskiego, Wonsa i Wawrzyczka.
W drugiej połowie chłopcy potrzebowali 10 minut, żeby otworzyć kolejny worek z bramkami i na listę strzelców wpisują się znowu Mrozek, Nokielski, Wawrzyczek, Kosytorz, Smurzyński i Wyciślik.
Mecz kończy się wynikiem 13:0. Pomimo tak korzystnego wyniku chłopcy i tak potrafią znaleźć mniejsze lub większe błędy w swojej grze, co pokazuje jak duża ambicja drzemie w tych młodych piłkarzach.

Pogoń Ruda Śląska – Józefka Chorzów 0:13 (0:5)

Bramki: Mateusz Nokielski-4, Nataniel Mrozek-3, Krzysztof Wawrzyczek-2, Remigiusz Wons, Dawid Kosytorz, Robert Smurzyński, Mateusz Wyciślik