Ładowanie Treningi

Treningi for Luty 2020

Treningi Search and Views Navigation

Calendar of Treningi

Calendar of Treningi
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
27

SP 17 Łagiewnicka, godz. 18.00 – 19.30 – gr. Żółta

SP 29 Lwowska, godz. 18.30 – 20.00 – gr. Żółta

Boisko Filarowa, godz. 19.00 – 20.30

28

SP 17 Łagiewnicka, godz. 16.00 – 17.30 – gr. Żółta

Boisko Filarowa, godz. 17.30 – 19.00

Boisko Filarowa, godz. 17.30 – 19.00

29

SP 17 Łagiewnicka, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Niebieska

SP 24 ul. 17 sierpnia, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Niebieska

SP 17 Łagiewnicka, godz. 18.00 – 19.30

30

SP 17 Łagiewnicka, godz. 17.30 – 19.00 – gr. żółta

Boisko Kresy, godz. 16.30 – 18.00

Boisko Kresy, godz. 16.30 – 18.00 – wspólny

31

SP 17 Łagiewnicka, godz. 16.00 – 17.30 – gr. Niebieska

SP 24 ul. 17 sierpnia, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Żółta

SP 29 Lwowska, godz. 18.00 – 19.30 – gr. Niebieska

1

SP 17 Łagiewnicka, godz. 9.30 – 11.00

SP 17 Łagiewnicka, godz. 11.00 – 12.30

SP 17 Łagiewnicka, godz. 12.30 – 14.00 – gr. Niebieska

2

Boisko Kresy, godz. 18.00 – 19.30

Sparing – Wyjazd

3

SP 17 Łagiewnicka, godz. 18.00 – 19.30

SP 29 Lwowska, godz. 18.30 – 20.00 – gr. Żółta

Boisko Filarowa, godz. 19.00 – 20.30

4

SP 17 Łagiewnicka, godz. 16.00 – 17.30 – gr. Żółta

Boisko Kresy, godz. 18.00 – 19.30

Boisko Kresy, godz.18.00 – 19.30 – wspólny

5

SP 17 Łagiewnicka, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Niebieska

SP 24 ul. 17 sierpnia, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Niebieska

SP 17 Łagiewnicka, godz. 18.00 – 19.30

6

Boisko Kresy, godz. 16.30 – 18.00

Boisko Kresy, godz. 16.30 – 18.00 – wspólny

SP 24 ul. 17 sierpnia, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Niebieska

7

SP 17 Łagiewnicka, godz. 16.00 – 17.30 – gr. Niebieska

SP 24 ul. 17 sierpnia, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Żółta

Sparing – Wyjazd – 17:30

8

SP 5 Ryszki, godz. 13.00 – 14.30 – gr. Żółta

Turniej Halowy – Wyjazd

SP 17 Łagiewnicka, godz. 09.30 – 11.00 – gr. Niebieska

9

Sparing, boisko Kresy, godz. 12.00 – 13.30

10

SP 17 Łagiewnicka, godz. 18.00 – 19.30

SP 29 Lwowska, godz. 18.30 – 20.00 – gr. Żółta

Boisko Filarowa, godz. 19.00 – 20.30

11

SP 17 Łagiewnicka, godz. 16.00 – 17.30 – gr. Żółta

Boisko Kresy, godz.18.00 – 19.30 – wspólny

Boisko Kresy, godz. 18.00 – 19.30

12

P 17 Łagiewnicka, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Niebieska

SP 24 ul. 17 sierpnia, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Niebieska

SP 24 ul. 17 sierpnia, godz. 18.00 – 19.30 – gr. Niebieska

13

Boisko Kresy, godz. 16.30 – 18.00 – wspólny

SP 24 ul. 17 sierpnia, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Niebieska

Boisko Kresy, godz. 16.30 – 18.00

14

SP 17 Łagiewnicka, godz.11.00 – 12.30 – gr. Niebieska

SP 17 Łagiewnicka, godz. 16.00 – 17.30 – gr. Niebieska

SP 24 ul. 17 sierpnia, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Żółta

15

SP 17 Łagiewnicka, godz. 9.30 – 11.00 – gr. Niebieska

Sparing – Wyjazd

SP 17 Łagiewnicka, godz. 11.00 – 12.30 – gr. Niebieska

16

SP 17 Łagiewnicka, godz. 09.30 – 11.00 – gr. Niebieska

17

SP 17 Łagiewnicka 17, godz. 18.00 – 19.30

SP 29 Lwowska, godz. 18.30 – 20.00 – gr. Żółta

Boisko Filarowa, godz. 19.00 – 20.30

18

SP 17 Łagiewnicka, godz. 16.00 – 17.30 – gr. Żółta

Boisko Kresy, godz. 18.00 – 19.30

Boisko Kresy, godz.18.00 – 19.30 – wspólny

19

P 17 Łagiewnicka, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Niebieska

SP 24 ul. 17 sierpnia, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Niebieska

SP 17 Łagiewnicka 17, godz. 18.00 – 19.30

20

Boisko Kresy, godz. 16.30 – 18.00

Boisko Kresy, godz. 16.30 – 18.00 – wspólny

SP 24 ul. 17 sierpnia, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Niebieska

21

SP 17 Łagiewnicka, godz. 16.00 – 17.30 – gr. Niebieska

SP 24 ul. 17 sierpnia, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Żółta

SP 29 Lwowska, godz. 18.00 – 19.30 – gr. Niebieska

22

SP 17 Łagiewnicka, godz. 09.30 – 11.00 – gr. Niebieska

SP 17 Łagiewnicka, godz. 11.00 – 12.30 – gr. Żółta

SP 17 Łagiewnicka, godz. 12.30 – 14.00 – gr. Niebieska

23

Turniej Halowy – Wyjazd

Sparing – Boisko Kresy, godz. 12.00 – 14.00

24

SP 17 Łagiewnicka 17, godz. 18.00 – 19.30

SP 29 Lwowska, godz. 18.30 – 20.00 – gr. Żółta

Boisko Filarowa, godz. 19.00 – 20.30

25

SP 17 Łagiewnicka, godz. 16.00 – 17.30 – gr. Żółta

Boisko Kresy, godz. 18.00 – 19.30

Boisko Kresy, godz.18.00 – 19.30 – wspólny

26

P 17 Łagiewnicka, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Niebieska

SP 24 ul. 17 sierpnia, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Niebieska

SP 17 Łagiewnicka, godz. 18.00 – 19.30 – gr. żółta

27

ZGRUPOWANIE

Boisko Kresy, godz. 16.30 – 18.00 – wspólny

SP 24 ul. 17 sierpnia, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Niebieska

28

ZGRUPOWANIE

SP 17 Łagiewnicka, godz. 16.00 – 17.30 – gr. Niebieska

SP 24 ul. 17 sierpnia, godz. 16.30 – 18.00 – gr. Żółta

29

ZGRUPOWANIE

SP 17 Łagiewnicka, godz. 09.30 – 11.00 – gr. Niebieska

SP 17 Łagiewnicka, godz. 11.00 – 12.30 – gr. Niebieska

1

ZGRUPOWANIE

Sparing – Boisko Kresy, godz. 12.00 – 13.30

+ Export Events
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej. Dowiedz się wiecej ...
OK, Rozumiem