W sobotnie przedpołudnie nasza żółto – niebieska drużyna rozegrała kolejny mecz towarzyski. Na boisku Naprzodu Lipiny, po dobrym meczu, nieznacznie przegraliśmy z gospodarzami, którzy kolejny sezon grać będą w „okręgówce”. Teraz czekamy na mecz pucharowy z IV-ligowym AKS Mikołów, który zagramy na naszym boisku już w najbliższą niedzielę.

Trener Krzysztof Cieluch:  Paradoksalnie, sobotni przegrany mecz z Naprzodem, zagraliśmy lepiej niż zwycięskie spotkanie kilka dni wcześniej z Rozbarkiem. Na szczęście wyniki spotkań towarzyskich nie mają większego znaczenia, nie mniej zawsze zwycięstwa budują i dają większą pewność. Cieszy też postawa naszych juniorów, i choć zwycięska bramka dla Naprzodu padła po błędach młodych piłkarzy Józefki, to mimo wszystko cała szóstka juniorów młodszych zagrała co najmniej poprawnie i zebrała spory kapitał doświadczenia.

Teraz będziemy się przygotowywać do pierwszego meczu o stawkę – wszyscy już bardzo czekamy na mecz pucharowy i liczymy na to, że nasi kibice również.

NAPRZÓD LIPINY – JÓZEFKA CHORZÓW  2:1 (1:0) 

1:0 – 43 min.

1:1 WATOŁA Dominik – 65 min.

1:2 – 87 min.

Skład Józefki:

Pierwsza połowa: Brom – Jaksender, Kuza, Kubicki, Strzebińczyk – Sroka, Sopolski, Mikiciuk, – Przybyszewski, Dobrowolski, Watoła

Druga połowa: Heisig – Olszówka, Kuza, Kubicki, Strzebińczyk – Kabała, Sroka, Mucharski – Przybyszewski (68 min. Piwoń ) – Gałek, Watoła ( 80 min. Mikiciuk )