Kolejna, lecz nie ostatnia relacja z minionego sezonu. Jak spisał się w minionym piłkarskim roku rocznik 2007/08? Co do powiedzenia po zakończeniu ma trener Dawid Kubicki?

Ten sezon można uznać zarówno za udany, jak i nieudany. Dlaczego możemy mówić o pomyślności? Składa się na to kilka rzeczy. Pierwsza z nich jest taka, że będąc beniaminkiem w II lidze wojewódzkiej, zajęliśmy miejsce, które gwarantowało nam utrzymanie. Ten fakt trzeba docenić. Po drugie nie zawsze dysponowaliśmy wszystkimi zawodnikami, dzięki czemu więcej chłopaków mogło rozegrać mecze – z tego powodu cieszę się najbardziej.

Dlaczego jednak nieudany? Ponieważ po analizie wszystkich spotkań mogę śmiało powiedzieć, że powinniśmy zająć zdecydowanie wyższe miejsce w tabeli. Z każdą drużyną mogliśmy wygrać. Jeżeli do każdego meczu wszyscy zawodnicy podchodziliby z pełnym zaangażowaniem, nie byłoby takiego niedosytu. W przyszłym sezonie na pewno będziemy pracowali nad tym aspektem -zaangażowaniem – aby każdy zawodnik, który będzie wchodził na boisko dawał z siebie 100%, a nawet więcej.

Za cały sezon dziękuję!