Seniorzy zakończyli sezon przygotowawczy spotkaniem z Siemianowicznką. Jak skomentował ostatni mecz trener Dawid Kubicki? Jakie wnioski wyciąga po sezonie przygotowawczym? Zapraszamy do przeczytania krótkiej wypowiedzi szkoleniowca.

W tym tygodniu rozegraliśmy ostatni mecz kontrolny przed rundą rewanżową. Niestety przegraliśmy 1-0. Graliśmy z dobrym przeciwnikiem, który z pewnością postawił wysoko poprzeczkę. W pierwszej połowie graliśmy dobrze w obronie, lecz liczba niewykorzystanych sytuacji była zbyt duża – w tym aspekcie musimy pracować jeszcze więcej. Cieszy jednak fakt, że tworzyliśmy sobie sytuację. W drugiej połowie niestety nie udało nam się zagrać tak dobrze w defensywie, czego wynikiem był stracony gol, a sytuacji w ofensywie też kreowaliśmy mniej.

Jestem przekonany, że po przedsezonowych przygotowaniach pewność mojej drużyny wzrosła i zawodnicy są gotowi do rundy rewanżowej. Zapraszam wszystkich kibiców na nasz pierwszy mecz ligowy w tym roku, który – ze względu na fakt, że boisko przy ulicy Pokoju pozostaje jeszcze zamknięte –  rozegramy na sztucznej nawierzchni przy ulicy Filarowej. Potrzebujemy jeszcze większego wsparcia z trybun, które bardzo przyda się zawodnikom!