Już za chwilę część naszych młodszych zawodników wyjedzie na obóz sportowy do Krasnobrodu (Lista zawodników – obóz).
Poniżej najważniejsze informacje związane z tym wyjazdem.
Opłata końcowa:
Pozostałą kwotę opłaty za obóz (po odliczeniu wcześniejszej zaliczki) prosimy wpłacić przelewem na konto klubowe najpóźniej do 31 lipca z opisem “WPŁATA KOŃCOWA OBÓZ SPORTOWY + imię/nazwisko dziecka”.
(jeśli tylko otrzymamy jakieś informacje na temat możliwości skorzystania z Bonu Turystycznego to przekażemy je w osobnej wiadomości)
Data, godzina oraz miejsce wyjazdu:
2 sierpnia 2020 (niedziela) godz. 7:00 – zbiórka,
7:30 – planowany wyjazd,
miejsce zbiórki – parking przy Kauflandzie ul. 3 Maja 185 w Chorzowie.
W załączeniu lista rzeczy do zabrania na obóz, która pomoże w sprawnym i bezproblemowym spakowaniu się przed wyjazdem, lista ta zawiera najważniejsze rzeczy, które każdy z uczestników powinien ze sobą zabrać.
Kluczowe dokumenty (do dostarczenia trenerom w dniu wyjazdu):
– wydrukowana, wypełniona i podpisana karta kwalifikacyjna obóz Krasnobród 2020,
– wydrukowane i podpisane przez rodzica lub opiekuna prawnego oświadczenie związane z koronawirusem z datą wyjazdu tj. 2.08.2020
Lekarstwa:
Jeśli dziecko przyjmuje lekarstwa należy je przekazać w woreczku trenerowi przed wejściem do autokaru.
W woreczku powinna znajdować się kartka z imieniem i nazwiskiem dziecka jak również dawkowanie poszczególnych lekarstw.
Przypominamy o absolutnym zakazie indywidualnego przyjmowania lekarstw przez dzieci. Niedozwolone jest także przetrzymywanie lekarstw w pokojach dzieci.
Organizacja wejścia do autokaru w dniu wyjazdu:
W związku z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego bardzo prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego oraz nietłoczenie się przed autokarem w dniu wyjazdu. Jednocześnie informujemy, że będziemy wszystkich uczestników zapraszać zgodnie z listą oraz przed wejściem do autokaru będziemy mierzyć dzieciom temperaturę. Wszystkie te procedury są przygotowane zgodnie z rządowymi wytycznymi w celu zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa.