Trener Andrzej Słota: IDZIEMY W DOBRYM KIERUNKU. Ten mecz pokazuje, że nasza praca zaczyna przynosić pierwsze efekty – zaczynamy strzelać więcej bramek i gdybyśmy jeszcze nie pomagali przeciwnikom w zdobywaniu ich bramek, to i wyniki zaczną być odwrotne. Cieszy sposób prowadzenia gry przez nasz zespół, jak i zaangażowanie chłopaków. Miewamy jednak jeszcze momenty przestoju, co od razu wykorzystują przeciwnicy i tak też było tym razem kiedy to pomiędzy 24 a 26 minutą tracimy aż 3 bramki. Do tego momentu wyglądaliśmy bardzo dobrze i tworzyliśmy ciekawe akcje zakończone strzałami. Z przebiegu meczu możemy być zadowoleni, bo widzimy małe plusiki, a nawet plusy w tym co robimy. Pierwsze swoje minuty na ligowym poziomie zaliczył nasz debiutant Michał Truchan, który miał nawet możliwość zdobycia debiutanckiego gola, ale w sytuacji sam na sam emocje jeszcze wzięły górę. Michał jest idealnym przykładem,na to, że jak jest zaangażowanie na boisku to warunki fizyczne zawodnika są sprawą drugorzędną. Brawo DRUŻYNA i podziękowania dla kibiców za to, że z nami byliście 🙂

KS Górnik 09 Mysłowice – Józefka Chorzów 6:4

Bramki: Borys Grudziński, Kornel Borkiewicz, Adam Lipiński, samobójcza