Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Zarząd PKS Józefka Chorzów postanowił, że w związku z sytuacją dotyczącą pandemii koronawirusa, składka członkowska w miesiącu kwietniu 2020 została zmniejszona o połowę.

Obecnie wszyscy boleśnie odczuwamy skutki pandemii koronawirusa, nasz klub również. Dziś trudno przewidzieć jak długo potrwa taki stan zawieszenia, obiekty sportowe zostały zamknięte, rozgrywki piłkarskie zawieszone, a zgodnie z rozporządzeniem ministra zdrowia nie możemy również się spotykać.

Nasz klub ma jednak stałe zobowiązania finansowe, w związku z czym nie możemy nagle zawiesić działalności naszego stowarzyszenia. Rozumiemy też problemy członków naszej żółto-niebieskiej rodziny w tym trudnym czasie, zdecydowaliśmy się więc na zmniejszenie składki, choć wiemy, że tych kilka tysięcy złotych miesięcznie będzie brakowało w budżecie naszego klubu kiedy wrócimy do treningów i rozgrywek.

Dlatego też zwracamy się z gorącą prośbą do tych z Was drodzy Rodzice i Opiekunowie, dla których możliwe jest zapłacenie pełnej składki za miesiąc kwiecień 2020 abyście dokonali jej zgodnie z podpisaną na początku 2020 roku deklaracją.

Dziękując za wsparcie i zrozumienie mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mogli wspólnie przeżywać w tym sezonie wiele emocji sportowych.

Z życzeniami zdrowia

Zarząd PKS Józefka Chorzów