Trener Miłosz Langer: 10 stycznia mieliśmy okazję reprezentować Nasz klub na turnieju halowym w Myślenicach, gdzie zagraliśmy z drużynami z województwa małopolskiego. Pokazaliśmy się z dobrej strony i w ostateczności zajmujemy 2 miejsce.

W grupie rozegraliśmy 3 mecze, bardzo dobrze weszliśmy w turniej i w pierwszym meczu wysoko wygrywamy 7:1 z drużyną Orawa Jabłonka – łupem bramkowym podzielili się: Brzezina x 2, Michajłów, Barański, Łata x 2, Wojcik. Po krótkiej przerwie od razu gramy drugi mecz w grupie z gospodarzami z Myślenic. Obijamy słupki, poprzeczki, sprawdzamy bramkarza, ale to przeciwnik zadaje 2 ciosy – jeden na początku drugi na koniec meczu i przegrywamy 2:0.  Przed ostatnim meczem w grupie sytuacja jest jasna, kto wygrywa ten gra o medale. Szybko zdobywamy dwie bramki (Brzezina, Guziel) i wygrywamy mecz z  Tiger Hearts Wróblewianka. Meldujemy się w półfinale.

Faza pucharowa:
Półfinał:  Mecz  z Wiatr Ludźmierz  1:1, rzuty karne 6:5 –  piłkarsko zdecydowanie przeważamy w tym meczu, szybko otwieramy wynik meczu, idziemy za ciosem, ale piłka więcej nie wpadła do bramki, mało tego, po zamieszaniu przed naszą bramką przeciwnicy zdobywają bramkę i czekały nas rzuty karne, w których zachowaliśmy więcej zimnej krwi i wygrywamy 6:5.
Finał: w finale czekała na nas już drużyna gospodarzy, więc rewanż za porażkę w grupie.
Obie drużyny mocno zmotywowane i za wszelka cenę chciały zdobyć bramkę. Dużo strzałów, akcji, po jednej i drugiej stronie bramkarze robili swoje. Dodatkowo, przez 2 minuty musieliśmy sobie radzić w osłabieniu, ale dobra organizacja w defensywie pozwoliła przetrwać napór przeciwnika. Mecz kończy się remisem 0:0, więc znów rzuty karne. Niestety jeden z naszych strzałów zatrzymuje się na słupku i to drużyna Orła Myślenice wygrywa cały turniej.
Podsumowując:
– fajny turniej, dużo grania (20 minut jeden mecz), okazja pokazania się w innej części kraju. Nasza dyspozycja jak na to, że był to nasz pierwszy kontakt z piłką od 20 grudnia (od 4 do 8 stycznia odbywaliśmy tylko rozruchy biegowe w terenie) był zadowalający, chociaż było widać brak czucia piłki.
Nagrodę najlepszego bramkarza turnieju zdobywa nasz bramkarz Remik Smurzyński – gratulacje.
Dziękujemy organizatorom za porządnie przygotowany turniej.
Skład: Smurzyński, Michajłów, Łata, Barański, Brzezina, Zapalski, Guziel, Wojcik, Swoboda, Wycisk